FAQ

1. Kdy otevírá pokladna? Kdy si můžu vyzvednout rezervované vstupenky?

pondělí - pátek od 14:00 hodin do začátku posledního  filmového představení 
sobota - neděle hodinu před začátkem prvního filmového představení do začátku posledního  filmového představení

přijímáme platební karty,
dárkové poukazy Sodexo, Unišek, Unišek+, Cadhoc


2. Jak se v kině vyhnout frontě na pokladně?

a) Kupte si lístky online a vytiskněte si je v pohodlí domova! Vyberete si film, který chcete vidět. Kliknete na konkrétní čas ve Vámi vybraném termínu, vyberete si místa a a zadejte jméno a email pro doručení. V případě zadání špatného emailu není možné lístky doručit.  

b) v předstihu si vyzvedněte vstupenky na pokladně

Z jednoho počítače lze zarezervovat/koupit online maximálně 5 vstupenek. V případě, že kupujete lístků 6 doporučujeme platbu rozdělit na 3 a 3 lístky, vyhnete se manipulačnímu poplatku, který je účtován při nákupu pouze jednoho lístku.


3. Jak rezervovat vstupenky?

Vyberete si film, který chcete vidět. Kliknete na konkrétní čas ve Vámi vybraném termínu, vyberete si místa a překliknete z online nákupu na rezervaci. Zadáte jméno, telefon a email pro doručení. V případě zadání špatného emailu není možné lístky doručit. 

Nevyzvednuté rezervace se 45 minut před začátkem promítání zruší. Rezervované vstupenky si prosím vyzvedněte co nejdříve u pokladny kina, nejpozději 60 minut před začátkem představení. (Dříve rezervace padaly těsně před začátkem a prodlužovala se doba odbavení, protože hodně lidí přicházelo pro své rezervace těsně před promítáním. Při větší návštěvě se dělaly fronty, takže nakonec padly rezervace i těm, co stáli ve frontě. Takto prodáváme vstupenky před promítáním na volná místa.)

 

4. Lze 3D brýle používat v kombinaci s dioptrickými brýlemi?

3D brýle nenahrazují dioptrické. V případě, že brýle běžně nosíte, doporučujeme mít je na sobě.

3D brýle obdržíte u vchodu do foyer a po představení je vrátíte u východu ze sálu. Pokud brýle zapomenete vrátit, učiňte tak co nejdříve, nelze je použít k jinému účelu než pro projekce v kině. Manipulační poplatek za 3D brýle je zahrnut v celkové ceně vstupenky /30,- Kč/.

Brýle jsou umyté, nesahejte, prosím, na skla. Jenom tak Vám můžeme zaručit kvalitní zážitek. Mnozí diváci si brýle před projekcí nasazují na čelo, není to rovněž vhodné pro čistotu skel

 

5. Proč nelze rezervovat vstupenky?

Na vybraná představení rezervace neumožňujeme z důvodu rychlejšího odbavení před promítáním

 

6. Můžu mít v kině reklamu? 

Nabízíme Vám možnost umístění reklamy před promítáním i na webových stránkách kina. V případě zájmu nás kontaktujte prostřednictvím e-mailu: info@kinosumperk.cz

 

7. Proč nepromítáte stále ve stejných časech?

Obvykle začíná poslední promítání ve 20.00 hodin. Protože je délka filmů různá, nemůžeme začínat v přesně stanovené časy. Pokud by měl předposlední film 90 minut a začínalo se v např. v 17.30 hodin, zbytečně by vznikla prodleva mezi jednotlivými filmy. Pokud má film například 128 minut, může začátek vyjít na 17.25 hodin. V časech filmů je zahrnut i servisní čas na úklid sálu, promítání trailerů a reklam. V případě, že do uzávěrky programu neznáme přesnou délku filmu, je uveden správný začátek jen na webu kinosumperk.cz. Snažíme se připravovat začátky filmů tak, aby diváci zbytečné nečekali nebo nepromeškali začátek promítání.

 

8. Přístupnost

Podle zákona musí být každé kinematografické dílo před svým prvním zpřístupněním na území České republiky označeno klasifikací z hlediska vhodnosti jeho obsahu pro děti a mladistvé. Účelem klasifikace je omezit přístupnost kinematografických děl, jejichž obsah může ohrozit duševní nebo mravní vývoj dětí nebo mladistvých.

Kinematografické dílo je z hlediska vhodnosti jeho obsahu pro děti a mladistvé klasifikováno jako

a) přístupné bez omezení,

b) nevhodné pro děti do 12 let,

c) nepřístupné pro děti do 15 let, nebo

d) nepřístupné pro děti a mladistvé do 18 let.

podle  § 5 čl. 5 zákona o audiovizi je při konání kinematografického představení pořadatel povinen zajistit vyloučení účasti osob, na které se vztahuje případné omezení přístupnosti díla podle § 4 odst. 2 písm. c) nebo d).

Najděte svoji akci