ÚVOD

PŘEDPRODEJ

PRESSMEDIA

SLUŽBY

O NÁS

FOTOGALERIE

KONTAKTY

ENGLISH

Program kina Morava najdete od 1.3.2024 na oficiálním webu www.kultura-veseli.cz (spustili jsme nový vstupenkový systém)

Vstupenka v mobilu

 

Více o Cool Ticket

Cool Ticket nahrazuje klasickou papírovou vstupenku a přidává vlastnosti chytrých telefonů. Vše je přes internet a z pohodlí domova.

Nepotřebujeme znát Vaše jméno, bydliště ani číslo telefonu. Respektujeme Vaše soukromí!

S telefonem nemusíte být on-line ani nepotřebujete paušál na internet. Internetové připojení (např. wifi) ve Vašem telefonu je potřeba jen pro první stažení vstupenky nikoli při prokázání se u vstupu na akci.

Pokud sami nevlastníte chytrý telefon, můžete se domluvit s kamarády, kteří tuto možnost mají. V jednom telefonu může být uloženo i více vstupenek.

Když papírové vstupenky zapomenete nebo ztratíte, máte smůlu. U nás máte vstupenky v on-line trezoru! Pokud se Vám něco stane s telefonem, zavolejte nám a vstupenky Vám umožníme stáhnout znovu.

Často kladené dotazy

Co když si omylem zneplatním vstupenku nebo se mi stane něco s telefonem? 

Ke vstupence v telefonu prosím přistupujte stejně jako k papírové. Znehodnocení vstupenky v aplikaci má podobný dopad jako poškození papírové vstupenky. Kontaktujte nás však na customer@cool-ticketing.com, ověříme Vaší totožnost a vstupenku Vám umožníme znovu stáhnout. Díky moderním technologiím, které používáme, bude řešení výrazně snažší než u papírové vstupenky v kamenném obchodě. To platí i v případě, že by se Vám cokoli stalo s telefonem.

Mohu zakoupenou vstupenku přeprodat? 

Ano, v aplikaci zvolte funkci poslat, což umožní její opětovné stažení i do jiného telefonu. Novému majiteli poté přepošlete aktivační kód ke vstupence. Tato služba není nijak omezena a lze ji využít i v den akce.

Jak získám Cool Ticket?

  1. Objednávka a platba za vstupenky na webu.
  2. Přijetí e-mailu s aktivačním kódem ke vstupence.
  3. Stažení aplikace do Vašeho telefonu (Android nebo iPhone).
  4. Nahrání vstupenky do aplikace v telefonu pomocí obdrženého aktivačního kódu.

Demo Cool Ticket

Stažení aplikace

                                  

 • Aplikaci si můžete v telefonu otestovat použitím následujících demo kódů:
  • "CINEMA01" - Hobit: Šmakova dračí poušť

Kalendář akcí

Najeďte myší nad kalendář a zobrazí se vám akce. Kliknutím na událost zobrazíte podrobnosti.