Facebook Google+ YouTube

Vyberte si své kino a nakupte vstupenky online

ČERT VEM ANDĚLA S MIKULÁŠSKOU NADÍLKOU

Režie:Jaroslav Kříž
Hrají:Tereza Tomanová, Lukáš Toman Paclt, Tomáš Březina, Kateřina Lajtkep
Délka:100 minut

Sobotní pohádka pro děti s nadílkou.

Hrají: Tereza Tomanová, Lukáš Toman Paclt, Tomáš Březina, Kateřina Lajtkep, Jarda Šturma, Miky Mejstřík a další.  •  Autor divadelní hry: Jiří Teper  •  Hudba: Jiří Beneš  •  Režie: Jaroslav Kříž

Každý rodič si balíčky zařizuje sám. Balíček je nutné viditelně označit jménem dítěte (popř. městem - např. Anička Nová, Všechlapy). Balíčky je možné předem odevzdat na pokladně divadla, v den konání představení se balíčky odevzdávají v herecké šatně.

Kníže pekel Luciper a jeho žena Belzebubka mají starosti s dcerkou Belindou. Nic ji nebaví, o žádnou zábavu nestojí… Až mazaný hříšník Vyžírka, kterého zrovna Luciperův vrchní poskok Kakraholt umístil do pekelného kotle, přijde věci na kloub. Holka už je velká, potřebovala by ženicha. A poradí Belindě, aby ze sebe udělala smutnou čertici. A který čert ji rozveselí, ten ji dostane za ženu. Jenže Luciper si k tomu prosadí své: komu se to nepovede, ten bude za trest vyhoštěn z pekla v podobě smradlavého kozla. Všichni čerti rázem couvnou, ale Vyžírka má další radu. Belinda, jako knížecí dcerka, si zaslouží někoho onačejšího než nevzdělané čerchtmanty. Ať Luciper pozve do pekla anděla, to bude ten pravý! Jak to dopadne, dozvíte se v závěru veselé pohádky s písničkami Jiřího Beneše.

Trailery

Fotogalerie

Najděte své kino

Najděte svoji akci